Výprodej TP-LINK TXM431-SR

Modul TP-LINK TXM431-SR: Chcete posílat dat… Zobrazit celý popis >>>
  • TP-LINK TXM431-SR Média konvertory
1 099 Kč
Dostupnost zboží
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro

Podrobnosti o produktu

Nakupte ve výprodejové slevě TP-LINK TXM431-SR a ušetřete. Cena je již od 1 099 Kč.

Výprodej Média konvertory na Alza.cz Elektro trvá pouze omezený čas, aktuálnost výprodeje si ověřte přímo na stránkách prodejce.

U prodejce Alza.cz Elektro si můžete objednávat a doručovat pohodlně do kterékoliv místa v ČR např. České Budějovice, Liberec, Praha, Brno, ostrava, Plzeň, Olomouc, Hradec Králové, Zlín atd.

Modul TP-LINK TXM431-SR: Chcete posílat data rychlostí až 10 Gbps na vzdálenost až 300 metrů? Modul TP-LINK TXM431-SR vyhoví. Posílá přes optický kabel s vlákny 50 / 125um nebo 62,5 / 125um Full duplexní přenosy. Transceiver SFP+ LC nabízí více režimů. Pro 10G Ethernet využívá vlnovou délku 850 nm. Je kompatibilní se switchem s volným portem SFP+, konkrétně s modely TP-Link série T3700, T2700, T1700 nebo TX432. Klíčové vlastnosti modulu TP-LINK TXM431-SR10 Gbps přes 850nm tranceiverVíce režimů (Multi-mode SFP+ LC Transceiver)Hot-Pluggable s maximální flexibilitouKompatibilní se switchem pro SFP+ moduly ... Zobrazit celý detail produktu >>>


Názory na produkt

Podívejte se na recenze a hodnocení. Zboží má průměrné hodnocení 5.


Petra
Datum: před pár dny
Komentář: Perfektní rychlé dodání... prosila jsem kvůli narozeninám o rychlejší zásilku a balíček jsem měla už druhý den.
Udělené hodnocení:

Lukáš
Datum: před týdnem
Názor: Pokud přesně víte, co chcete, je to pohodlný a i výhodný způsob nákupu.
Nakupoval: v Média konvertory TP-LINK
Hodnotil kladně:

Parametry zboží:
- známý výrobce TP-LINK
- kategorie Média konvertory
- kódové značení EAN 6935364021870 a ID produktu 5459596
- dodavatel Alza.cz Elektro

Levně TP-LINK TXM431-SR

Využijte skvělou příležisto koupit za dobrou cenu TP-LINK TP-LINK TXM431-SR. Aktuální cenu a akci sledujte na stránkých e-shopu.


Ostatní od stejného prodejce: